Ďakujem všetkým mojim klientom za rok 2018

Často sa stretávam s otázkou, či mi ide realitný biznis. Môj dnešný blog je preto trochu netradičný. Ponúkam v ňom zhrnutie obchodov, ktoré som úspešne zrealizovala v roku 2018, t.j. počas druhého roka môjho pôsobenia v realitnom biznise, konkrétne v RK RE/MAX Plus.Vážim si spoluprácu so všetkými mojimi klientami a obchodnými partnermi, ktorí sú za jednotlivými obchodmi, pretože každý z nich ma niečo nové naučil.

KAŽDÝ JEDEN MÔJ KLIENT, KTORÝ SA ROZHODOL PRE SPOLUPRÁCU SO MNOU, JE PRE MŇA VÝNIMOČNÝ.

A keďže úspech v tomto biznise je založený predovšetkým na vzťahoch s ľuďmi, to, čo majú tieto obchody spoločné je skutočnosť, že ani jeden nepochádza zo súkromnej inzercie (tzv. neznámych samopredajcov).

Ak by som mala zhrnúť výsledky z kontaktovania samopredajcov, t.j. majiteľov nehnuteľností, ktorí si inzerciu a predaj zabezpečujú sami, tak z ca 5 kontaktov nebol úspešný ani jeden. V týchto prípadoch to zlyhalo na neochote platiť odmenu za sprostredkovanie (t.j. províziu).

Tento poznatok je celkom dôležitý k tomu, aby som ako maklér vedela, akým typom klientov je dobré venovať svoj čas a nemíňať si zbytočne peniaze, energiu a čas tam, kde to neprináša žiaden efekt.

Za veľký úspech považujem dva neštandardné nábory týkajúce sa priemyselných nehnuteľností za cca 5,5 mil. Eur a 3 mil. Eur, ktoré takisto pochádzajú z dlhodobých vzťahov (a ktoré sú súčasťou môjho portfólia v čase písania tohto blogu).


Predaj priemyselného pozemku, 157 581m2, Nové Mesto nad Váhom

Predaj, Priemyselný objekt, Vrbové, Piešťany

Ak sa Vám blog páčil podporte ho zdieľaním 🙂 Ďakujem.

Ak potrebujete poradiť ohľadom predaja, či prenájmu Vašej nehnuteľnosti, kľudne sa mi ozvite:
Ing. Jana Kudelášová

Mobil: +421 905 713 105

E-mail: jana.kudelasova@re-max.sk

Adresa do kancelárie: RE/MAX Plus, Račianska 9, 831 02 Bratislava

alebo prostredníctvom kontaktného formulára na tejto webovej stránke.